Set Fetish SEX AND MISCHIEF

7,700 LEK

I keni shtypur të gjithë butonat e tyre? Ndëshkimi juaj ju pret me Brat Kit. Lërini të përpiqen të zbusin fëmijën e tyre të preferuar me një komplet të krijuar për t’ju vendosur në vendin tuaj.

Availability: Në gjendje SKU: 830577 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

I keni shtypur të gjithë butonat e tyre? Ndëshkimi juaj ju pret me Brat Kit. Lërini të përpiqen të zbusin fëmijën e tyre të preferuar me një komplet të krijuar për t’ju vendosur në vendin tuaj. Do të jeni në mëshirën e tyre me mbajtëse dore me vijë të butë, një syze elastike, pasta njëpërdorimshe dhe një mini rrahëse.

Kompleti përfshin mbajtëse dore, pasta njëpërdorimshe, syze dhe mini rrahëse
Dizajn lëkure artificiale me cilësi të lartë për qëndrueshmëri të shtuar
E butë por e guximshme me thekse rozë floriri
Pranga me lesh artificiale për rehati që përshtaten me kyçet 6″ deri në 9,5″ / 15,2 deri në 24,1 cm
Materiale:
Pranga dore: 50% PU, 30% poliestër, 15% hekur, 5% aliazh zink
Floger: 75% PU, 20% ABS, 5% Hekur
Mbyllja e syve: 100% poliestër
Pasta: 100% poliestër

Set Fetish SEX AND MISCHIEF

7,700 LEK

In stock