Set Fetish Rosy Gold

10,100 LEK

Ky set elegant me 9 pjesë BDSM përfshin gjithçka për një përvojë të paharrueshme dhe emocionuese. Pavarësisht nëse jeni fillestar apo më me përvojë, ky set ofron shumë sfida dhe ka një pamje elegante dhe luksoze.

Availability: Vjen së shpejti SKU: RG011 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky set elegant me 9 pjesë BDSM përfshin gjithçka për një përvojë të paharrueshme dhe emocionuese. Pavarësisht nëse jeni fillestar apo më me përvojë, ky set ofron shumë sfida dhe ka një pamje elegante dhe luksoze. Ngritni emocione me sytë e lidhur me saten, ngacmoni partnerin tuaj me gudulisin e puplave dhe kënaqeni njëri-tjetrin me qiriun e masazhit me aromë të mrekullueshme. Hiqini partnerit tuaj lirinë e lëvizjes me prangat e rregullueshme të kyçit të dorës dhe kyçit të këmbës ose drejtojeni atë me zinxhirin e çuditshëm ndërkohë që ju goditni me shuplakë të butë me kamxhik. Kapëset e rregullueshme të piskatores kanë pupla që rrisin ndjeshmërinë e thithkave. Jini të ëmbël ose të keq, sfidoni njëri-tjetrin dhe eksperimentoni plotësisht me këtë kuti të bukur Rosy Gold.

Prangat e kyçit të dorës janë të rregullueshme nga 12 në 19 cm. Gjatësia totale 35 cm. Është 5 cm e gjerë.
Prangat e kyçit të këmbës mund të rregullohen midis 25 dhe 36 cm. Gjatësia totale 39 cm. Është 5 cm e gjerë.
Jaka mund të rregullohet ndërmjet 35 dhe 45 cm (me butona të këputur). Është 2.5 cm i gjerë.
Brezi është gjithsej i gjatë 97 cm.

Përbërësit e qiririt për masazh: dylli i kokosit, dylli i sojës, ekstrakti i aromës (trëndafili)

Materiali pupla, Metal, ABS, poliuretani
Pesha 640 gram
Pa nikel
Ngjyrë E zezë, e artë
Të përshtatshme për
Unisex

Set Fetish Rosy Gold

10,100 LEK

Out of stock