-30%

Set Fetish Pleasure Need a Safe Word

Çmimi origjinal qe: 3,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,240 LEK.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 880136 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Paketa kënaqësie, dhurata që vazhdon të japësh! Ne do të kemi nevojë për një fjalë të sigurt qe përmban një sy të lidhur, dhe breza dore dhe kyçin e këmbës. Ajo vjen me një qese magazinimi në një paketim zero mbeturinash.

  • Ne do të kemi nevojë për një grup fjalësh të sigurta
  • Blind syri i butë saten i kuq
  • Shirit elastik komod, përshtatje e sigurt
  • Një madhësi i përshtatet të gjithëve
  • Kufizues të kuq me dizajn të mëndafshtë
  • Dore 2 inç (5 cm) e gjerë dhe 50 inç (127 cm) e gjatë
  • Kyçja është 2 inç (5 cm) e gjerë dhe 60 inç (152 cm) e gjatë
  • Çanta e ruajtjes e përfshirë
  • Paketimi Zero Waste

Set Fetish Pleasure Need a Safe Word

Çmimi origjinal qe: 3,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,240 LEK.

Out of stock