Set Fetish Kinky Me Softly

8,200 LEK

Kinky nuk ka qenë kurrë kaq elegant! RIANNE S e ktheu një çantë të bukur dore në një artikull të keq për lojëra në çift. Çanta përmban 7 produkte emocionuese për çiftin kureshtar BDSM dhe është fillimi i përsosur dhe i sofistikuar në atë udhëtim.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E29086 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kinky nuk ka qenë kurrë kaq elegant! RIANNE S e ktheu një çantë të bukur dore në një artikull të keq për lojëra në çift. Çanta përmban 7 produkte emocionuese për çiftin kureshtar BDSM dhe është fillimi i përsosur dhe i sofistikuar në atë udhëtim. Filloni me prangat, prangat e kyçit të këmbës dhe rripin kryq për ta bërë partnerin tuaj intim t’ju dorëzohet. Përdorni lidhjen e syve për të rritur shqisat e partnerit tuaj. Gudulisni me pendë, shtrydheni me kapëset e thithkave dhe goditni butësisht partnerin tuaj me kamxhik për ta çoroditur partnerin tuaj në mënyrë sensuale dhe të butë.

Kjo paketë përmban:
– Çantë
– Pranga
– Prangat e kyçit të këmbës
– Pendë kënaqësie
– Bizhuteritë e thithkave
– Me sy të lidhur
– Kamxhik i zi
– Rrip kryq

Përmasat e çantës: 41 x 30 cm

Set Fetish Kinky Me Softly

8,200 LEK

Out of stock