-30%

Set Fetish Kink in the Dark

Çmimi origjinal qe: 13,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,450 LEK.

A ju pëlqen loja emocionuese BDSM dhe po kërkoni një komplet luksoz manshete? Atëherë ky grup Kink in the Dark është një shtesë e mrekullueshme për të gjitha aventurat tuaja! Të gjitha pjesët shkëlqejnë në errësirë dhe krijojnë një shtesë emocionuese! Pavarësisht nëse jeni fillestar ose jeni më me përvojë, ky set përfshin një sërë artikujsh të bukur, të bërë prej lëkure vegane në ngjyrë të kuqe, të zezë dhe ari seksi.

Availability: Vjen së shpejti SKU: AG623 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A ju pëlqen loja emocionuese BDSM dhe po kërkoni një komplet luksoz manshete? Atëherë ky grup Kink in the Dark është një shtesë e mrekullueshme për të gjitha aventurat tuaja! Të gjitha pjesët shkëlqejnë në errësirë dhe krijojnë një shtesë emocionuese! Pavarësisht nëse jeni fillestar ose jeni më me përvojë, ky set përfshin një sërë artikujsh të bukur, të bërë prej lëkure vegane në ngjyrë të kuqe, të zezë dhe ari seksi. I gjithë metali është pa nikel dhe të gjithë artikujt kanë një përfundim të shkëlqyeshëm.

Seria përfshin gjithashtu një jakë dhe rrip të përshtatshëm!

Matjet:
– Prangat e kyçit janë 31 cm të gjata dhe të rregullueshme nga 14 në 24 cm.
– Prangat e kyçit të këmbës janë 38 cm të gjata dhe të rregullueshme nga 19 në 30 cm.
– Lidhja e syve është 18,8 cm e gjatë dhe 6,9 cm e gjerë.
– Lopata është 31 cm e gjatë dhe 5.7 cm e gjerë.

Set Fetish Kink in the Dark

Çmimi origjinal qe: 13,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,450 LEK.

Out of stock