Set Fetish Chains of Love

4,800 LEK

Ky set fetish është hyrja perfekte për kuriozët në botën e skllavërisë dhe SM. Prangat dhe prangat e kyçit të këmbës mund të mbyllen me Velcro dhe kështu të përshtaten individualisht. Flogger është veçanërisht i qëndrueshëm dhe mundëson goditje të forta, por edhe goditje të butë. Maska e syve është e mbushur në mënyrë të qetë dhe e butë për komoditetin e fundit. Qirinjtë 2 SM sigurojnë dhimbje të ëmbël kur dylli godet lëkurën.

Availability: Në gjëndje SKU: 05431520000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky set fetish është hyrja perfekte për kuriozët në botën e skllavërisë dhe SM. Prangat dhe prangat e kyçit të këmbës mund të mbyllen me Velcro dhe kështu të përshtaten individualisht. Flogger është veçanërisht i qëndrueshëm dhe mundëson goditje të forta, por edhe goditje të butë. Maska e syve është e mbushur në mënyrë të qetë dhe e butë për komoditetin e fundit. Qirinjtë 2 SM sigurojnë dhimbje të ëmbël kur dylli godet lëkurën.

Set Fetish Chains of Love

4,800 LEK

In stock