Set Fetish Bondage Couture

17,400 LEK

Bondage Couture sjell në jetë fantazitë tuaja të luajtjes së roleve BDSM me një komplet 6-pjesësh gjithëpërfshirëse të kufizimeve dhe aksesorëve të cilësisë së lartë, duke përfshirë prangat e kyçit të dorës dhe kyçit të këmbës, jakën dhe brezin, kravatën e derrit, lidhjen e syve dhe kamxhikun. Bërë nga materiale sintetike (lëkurë PU) dhe pajisje pa nikel, të gjithë artikujt janë të sigurt për trupin, të qëndrueshëm dhe të krijuar për rehati—perfekte për një mbrëmje lojërash të guximshme dhe imagjinative! Set i skllavërisë me: Pranga dore Prangat e kyçit të këmbës Jakë & zinxhir Maske Sysh & Flogger

Availability: Në gjëndje SKU: 280884 Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Bondage Couture sjell në jetë fantazitë tuaja të luajtjes së roleve BDSM me një komplet 6-pjesësh gjithëpërfshirëse të kufizimeve dhe aksesorëve të cilësisë së lartë, duke përfshirë prangat e kyçit të dorës dhe kyçit të këmbës, jakën dhe brezin, kravatën e derrit, lidhjen e syve dhe kamxhikun. Bërë nga materiale sintetike (lëkurë PU) dhe pajisje pa nikel, të gjithë artikujt janë të sigurt për trupin, të qëndrueshëm dhe të krijuar për rehati—perfekte për një mbrëmje lojërash të guximshme dhe imagjinative! Set i skllavërisë me: Pranga dore Prangat e kyçit të këmbës Jakë & zinxhir Maske Sysh & Flogger