Set Fetish Bondage Bad kitty

9,800 LEK

Për fantazitë elegante të robërisë!
Set 6-pjesësh i cilësisë së lartë nga Bad Kitty në një pamje lëkure elegante dhe një skemë ngjyrash klas: blu e errët me detaje metalike në ngjyrë ari.

Availability: Në gjendje SKU: 24934704001 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set robërie me 6 pjesë
Çanta e ruajtjes e përfshirë
Pamje elegante prej lëkure
Skema e ngjyrave të stilit të lartë: blu e errët me detaje të arta
Maska dhe kufizimet e rregullueshme
pranga për duar dhe kyçin e këmbës me zinxhir të lëvizshëm

Për fantazitë elegante të robërisë!
Set 6-pjesësh i cilësisë së lartë nga Bad Kitty në një pamje lëkure elegante dhe një skemë ngjyrash klas: blu e errët me detaje metalike në ngjyrë ari. Seti përbëhet nga 1x maskë për sytë, 1x pranga për qafën, 1x rrip, 1x mini kamxhik, 1x pranga dhe 1x pranga për kyçin e këmbës.

Prangat e dorës dhe kyçit të këmbës janë të pajisura me një zinxhir lidhës të lëvizshëm. Maska dhe prangat mund të rregullohen për t’u përshtatur në mënyrë perfekte, falë mbylljes së tyre të kopsave.

Çanta e ruajtjes e përfshirë.

Poliuretani, metal.
Qese ruajtëse: 100% poliester.

Set Fetish Bondage Bad kitty

9,800 LEK

In stock