Set Fetish Blaze Elite White

8,600 LEK

Pse pajisjet BDSM duhet të jenë gjithmonë të zeza? Ky set BDSM me 5 pjesë nga etiketa Blaze Elite është bërë prej lëkure artificiale të bardhë që e bën atë të duket kaq elegant! Produktet kanë detaje metalike ngjyrë ari që kompletojnë pamjen me klas.

Availability: Në gjëndje SKU: 22057 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pse pajisjet BDSM duhet të jenë gjithmonë të zeza? Ky set BDSM me 5 pjesë nga etiketa Blaze Elite është bërë prej lëkure artificiale të bardhë që e bën atë të duket kaq elegant! Produktet kanë detaje metalike ngjyrë ari që kompletojnë pamjen me klas.

Pranga të bardha me stil
Gërshetim i topit me top të fortë silikoni, me diametër 4 cm
Maskë për sytë me rrip elastik
Vozis me goditje me unazë dore
Flogger me lak dore
E bërë prej lëkure artificiale të bardhë
Me detaje metalike ngjyrë ari, pa nikel
Prangat dhe goga e topit janë të rregullueshme në madhësi me kopset

Set Fetish Blaze Elite White

8,600 LEK

In stock