Set Fetish Blaze Elite Red

9,500 LEK

Ky set BDSM me 5 pjesë nga etiketa Blaze Elite është bërë prej lëkure artificiale të kuqe që e bën atë të duket kaq i çuditshëm dhe elegant! Produktet kanë detaje metalike ngjyrë ari që kompletojnë pamjen.

Availability: Në gjendje SKU: 22066 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky set BDSM me 5 pjesë nga etiketa Blaze Elite është bërë prej lëkure artificiale të kuqe që e bën atë të duket kaq i çuditshëm dhe elegant! Produktet kanë detaje metalike ngjyrë ari që kompletojnë pamjen.

Pranga të kuqe me stil
Gërshetim i topit me top të fortë silikoni, me diametër 4 cm
Maskë për sytë me rrip elastik
Vozis me goditje me unazë dore
Flogger me lak dore
E bërë prej lëkure artificiale të kuqe
Me detaje metalike ngjyrë ari, pa nikel
Prangat dhe goga e topit janë të rregullueshme në madhësi me kopset

Set Fetish Blaze Elite Red

9,500 LEK

In stock