Set Fetish Beginners

9,400 LEK

Ju fut në botën e skllavërisë dhe ju lejon të përdorni imagjinatën tuaj pasi ky set argëtues mund të përdoret në çfarëdo mënyre që ju pëlqen. Seti përbëhet nga pranga, pranga kyçinash, një maskë për sytë dhe një gudulisje. Të katër prangat kanë rripa të bashkangjitur, kështu që ju mund t’i lidhni së bashku ose t’i lidhni në shtyllat e shtratit, karriget, pajimet e skllavërisë etj. Mundësitë janë të pafundme! Maska e syve bllokon dritën, e cila rrit shqisat e tjera për një përvojë të mrekullueshme të skllavërisë. Për shkak të rrip elastik është gjithmonë i përshtatet në mënyrë të përkryer. Përdorni gudulisësin për të ngacmuar partnerin tuaj dhe për të stimuluar mbaresat nervore. Kjo e bën lëkurën edhe më të ndjeshme dhe shton një dimension shtesë në lojën tuaj të skllavërisë.

Availability: Në gjëndje SKU: ET377BLK Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ju fut në botën e skllavërisë dhe ju lejon të përdorni imagjinatën tuaj pasi ky set argëtues mund të përdoret në çfarëdo mënyre që ju pëlqen. Seti përbëhet nga pranga, pranga kyçinash, një maskë për sytë dhe një gudulisje. Të katër prangat kanë rripa të bashkangjitur, kështu që ju mund t’i lidhni së bashku ose t’i lidhni në shtyllat e shtratit, karriget, pajimet e skllavërisë etj. Mundësitë janë të pafundme! Maska e syve bllokon dritën, e cila rrit shqisat e tjera për një përvojë të mrekullueshme të skllavërisë. Për shkak të rrip elastik është gjithmonë i përshtatet në mënyrë të përkryer. Përdorni gudulisësin për të ngacmuar partnerin tuaj dhe për të stimuluar mbaresat nervore. Kjo e bën lëkurën edhe më të ndjeshme dhe shton një dimension shtesë në lojën tuaj të skllavërisë.