Set Fetish Bad kitty (me cante)

7,500 LEK

Set + çantë me cilësi të lartë 7-pjesëshe nga Bad Kitty në një pamje lëkure elegante me elemente metalike ngjyrë ari. Seti përmban 1 lidhëse sysh, 1 kapëse, 1 palë pranga me 1 zinxhir lidhës të heqshëm (grep), 1 jakë, 1 zinxhir, 1 rrathë.

Availability: Në gjendje SKU: 24931791001 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set + çantë me cilësi të lartë 7-pjesëshe nga Bad Kitty në një pamje lëkure elegante me elemente metalike ngjyrë ari. Seti përmban 1 lidhëse sysh, 1 kapëse, 1 palë pranga me 1 zinxhir lidhës të heqshëm (grep), 1 jakë, 1 zinxhir, 1 rrathë.

Jaka dhe prangat janë të zbukuruara me harqe dhe të pajisura me unaza (për zinxhirin ose zinxhirin). Lidhja e syve, gaga dhe kufizimet mund të rregullohen me fiksuesit e kopsave.

Poliuretani, metal; top gag: silikoni.

Set skllavërimi me 7 pjesë
Përfshirë një çantë magazinimi
Gjithçka në pamje lëkure
Jakë dhe pranga me harqe
Blind i rregullueshëm, mbyllje dhe kufizime
Për fantazitë magjepsëse!

Set Fetish Bad kitty (me cante)

7,500 LEK

In stock