Set Double Pleasure Bodygliss

12,600 LEK

Dizajn i bukur, orgazma qiellore dhe megjithatë diskrete. Kutia e dyfishtë e kënaqësisë përmban lodrën unike të seksit Intensifier dhe lubrifikantin e butë rrëshqitës Silky nga BodyGliss.

Availability: Në gjëndje SKU: E33858 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dizajn i bukur, orgazma qiellore dhe megjithatë diskrete. Kutia e dyfishtë e kënaqësisë përmban lodrën unike të seksit Intensifier dhe lubrifikantin e butë rrëshqitës Silky nga BodyGliss. Intensifikon ndjenjën. Kënaqësi e garantuar edhe për femrat që e kanë më të vështirë të arrijnë orgazmën.

Lodër me funksion të dyfishtë:

– Silikoni mjekësor
– 7 mënyra thithjeje
– 7 mënyra të lëpirjes
– 7 mënyra vibruese
– IPX7 i papërshkueshëm nga uji
– E arritshme

Set Double Pleasure Bodygliss

12,600 LEK

In stock