Set Dildo Extremly Set

35,000 LEK

Rekomanduar vetëm për lojtarët me shumë përvojë, grupi Vac-U-Lock Dual Density Extreme ofron depërtim më të thellë dhe ndjenja më intensive të plotësisë se çdo Vac-U-Lock tjetër e plotë.

Availability: Në gjëndje SKU: 1051-30-BX Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rekomanduar vetëm për lojtarët me shumë përvojë, grupi Vac-U-Lock Dual Density Extreme ofron depërtim më të thellë dhe ndjenja më intensive të plotësisë se çdo Vac-U-Lock tjetër e plotë. Ai përbëhet nga tre bashkëngjitje shumë të mëdha në ULTRASKYN me densitet të dyfishtë, një parzmore e plotë me unaza dhe prizë të lëvizshme, një shishe lubrifikuese me bazë uji Mood dhe më shumë. Me përmasa 10,5 inç, 12 inç dhe 15,5 inç të jashtëzakonshëm, këto pajisje me densitet të dyfishtë ngrohen në temperaturën e trupit me përdorim dhe shfaqin një pamje të jashtme të butë dhe të përkulshme që i jep rrugë një bërthame të brendshme të fortë, duke rikrijuar ndjesinë e një penisi të vërtetë në ereksion.

Set Dildo Extremly Set

35,000 LEK

In stock