Set Combo Pack Fleshlight

8,400 LEK

Ndonjëherë efikasiteti është politika më e mirë. QUICKSHOT është më pak se gjysma e madhësisë së Fleshlight origjinal dhe është unik për shkak të vrimave të ekspozuara plotësisht në çdo skaj

Availability: Në gjëndje SKU: E28985 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ndonjëherë efikasiteti është politika më e mirë. QUICKSHOT është më pak se gjysma e madhësisë së Fleshlight origjinal dhe është unik për shkak të vrimave të ekspozuara plotësisht në çdo skaj.

Kjo do të thotë se mund të përdoret si stimulim suplementar gjatë kryerjes së blowjobs/felatio/ seksit oral, ose si një ndihmës solo masturbim. Hyni nga cilido skaj dhe merrni Fluturimin deri në kulmin, me rezultatin tuaj përfundimtar kudo që ta drejtoni. Falë mëngës së hapur të këtij variacioni Fleshlight, mund të jeni të sigurt se pastrimi do të jetë i lehtë.

Thjesht hiqni mëngën nga kutia e saj kompakte e zezë pas përdorimit dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Ne rekomandojmë gjithashtu lëngun tonë të pastrimit të Fleshlight. Lëreni QUICKSHOT-in tuaj të thahet përpara se ta ktheni në kasë.

Set Combo Pack Fleshlight

8,400 LEK

In stock