-30%

Set Coffret Intime

3,220 LEK

Era e seksit stimulon emocionet tuaja me qirinj Extase Red Passion. Lani me këtë shije hapësirën tuaj intime, dëshirat e dashurisë dhe bashkimit seksual me partnerin tuaj.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E22752 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Gjithçka thelbësore për të çliruar instinktet tuaja.

Përmbajtja e kafesë:
– Plaisir pour Elle airless 30 ml Xhel Stimulant Intens për të
– Maska e fantazive të verbëra
– Lubrifikant luleshtrydhe 30 ml
– Petalet e trëndafilit me aromë Extase

Coffet sekrete për ekstazën tuaj…

Era e seksit stimulon emocionet tuaja me qirinj Extase Red Passion. Lani me këtë shije hapësirën tuaj intime, dëshirat e dashurisë dhe bashkimit seksual me partnerin tuaj.

Përveç Blind Band Mask, ju gjithashtu do të lironi dhe fokusoni pjesën tjetër të shqisave tuaja në fantazitë dhe sekretet tuaja më të thella, për dy.

Ky është një mjedis ideal për të përdorur Gel Plaisir Pour Elle i cili vepron si një masazh intensiv stimulues, specifik për kopshtin sekret të grave. Kjo do t’ju bëjë ndonjëherë sublime dhe të paharrueshme.

Për më tepër, nëse dëshironi të plotësoni me një efekt të këndshëm lubrifikues të nxehtë, zbuloni xhelët ultra të mëndafshtë Strawberry Lubricant Extase.

Set Coffret Intime

3,220 LEK

In stock