Set Bra&Thong I Bardhe Heavenlly M/L

4,600 LEK

Zbuloni përzgjedhjen tonë të shkëlqyer të të brendshmeve unike për raste të veçanta! Kompleti Heavenlly është një zgjedhje qiellore. Me rrjetën e saj delikate të tejdukshme dhe lulet e qëndisura, do t’ju vjedhë zemrën.

Availability: Në gjendje SKU: OBS2581 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zbuloni përzgjedhjen tonë të shkëlqyer të të brendshmeve unike për raste të veçanta! Kompleti Heavenlly është një zgjedhje qiellore. Me rrjetën e saj delikate të tejdukshme dhe lulet e qëndisura, do t’ju vjedhë zemrën. Ai përmban kupa të buta trekëndëshi, një vijë të zgjatur të nënshtresës (stili i vijës së gjatë) dhe një tanga joshëse. Mos harroni t’i hidhni një sy edhe versionit më të guximshëm dhe më zbulues të këtij grupi!

Materiali: 90% poliamid, 10% elastan
Pesha: 120 gram
Temperatura e larjes: Larje me dorë
Zbardhja: Jo
Hekurosja: Jo
Drycleanin: Jo
Tharëse rrobash: Jo

Set Bra&Thong I Bardhe Heavenlly M/L

4,600 LEK

In stock