Set Bra Vesper Wetlook S/M

2,800 LEK

Një set 3-pjesësh i përbërë nga një sytjena me kupa të hapur, një rrip të gjerë varëse dhe një tanga pa bigëzim. Bërë nga cilësia elastike wetlook e kombinuar me dantella. Linja të këndshme dhe femërore, sensuale.

Availability: Në gjendje SKU: BSRD-WBLK-002-SM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një set 3-pjesësh i përbërë nga një sytjena me kupa të hapur, një rrip të gjerë varëse dhe një tanga pa bigëzim. Bërë nga cilësia elastike wetlook e kombinuar me dantella. Linja të këndshme dhe femërore, sensuale. Rripat e rregullueshëm të shpatullave dhe varëses. Sutjena ka mbështetëse nën instalime elektrike dhe një mbërthyes me grep dhe lak në pjesën e pasme.

Materiali: 60% poliestër, 30% poliamid, 10% elastan
Pesha: 90 gram

Set Bra Vesper Wetlook S/M

2,800 LEK

In stock