-30%

Set Bondage Sinful Kit Pink

Çmimi origjinal qe: 11,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,770 LEK.

Gjithçka që nevojitet për një mbrëmje me argëtim emocionues BDSM është brenda The Sinful Bondage Kit, një koleksion i pasur dhe gati për t’u përdorur me kufizime të shkëlqyera si për fillestarët ashtu edhe për entuziastët. Kompleti përfshin pranga dore dhe kyçin e këmbës, kravatë dhe syze, të gjitha të qepura dhe të veshura me neoprene për rehati më të madhe gjatë takimeve të gjata të lojës. Të gjithë artikujt Sinful janë të anodizuara të zeza për qëndrueshmëri dhe përmbajnë pajisje pa nikel. Merre në shtëpi Sinful Bondage Kit nga NS Novelties dhe lësho fantazitë brenda.

Availability: Në gjendje SKU: 280326 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Gjithçka që nevojitet për një mbrëmje me argëtim emocionues BDSM është brenda The Sinful Bondage Kit, një koleksion i pasur dhe gati për t’u përdorur me kufizime të shkëlqyera si për fillestarët ashtu edhe për entuziastët. Kompleti përfshin pranga dore dhe kyçin e këmbës, kravatë dhe syze, të gjitha të qepura dhe të veshura me neoprene për rehati më të madhe gjatë takimeve të gjata të lojës. Të gjithë artikujt Sinful janë të anodizuara të zeza për qëndrueshmëri dhe përmbajnë pajisje pa nikel. Merre në shtëpi Sinful Bondage Kit nga NS Novelties dhe lësho fantazitë brenda.

Kompleti i skllavërisë:
– Pranga dore
– Prangat e kyçit të këmbës
– kravata e derrit
– Me sy të lidhur
E veshur me neoprene
Pajisje pa nickle

Dimensionet e produktit:
– Pranga dore: 10,25 x 0,5 x 2 / 26,0 x 1,27 x 5,0 cm
– Pranga kyçi i këmbës: 12,25 x 0,5 x 2 / 31,1 x 1,27 x 5,0 cm
– Me sy të lidhur: 7,75 x 0,25 x 2,25 / 19,7 x 0,6 x 5,7 cm
– Kravatë: 11 x 0,5 x 11 inç / 27,9 x 1,27 x 27,9 cm

Set Bondage Sinful Kit Pink

Çmimi origjinal qe: 11,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,770 LEK.

In stock