Set Bondage Bad Kitty

8,000 LEK

Kapje e ngushtë dhe dhimbje e butë! Kjo skllavëri e zezë vendos erëzat e jetës suaj të dashurisë në një mënyrë shumë stimuluese. Punësoni prangat dhe mbajtëset e kyçeve të këmbës, lidhjen e syve, telin dhe kamxhikun për të përjetuar aventura krejtësisht të reja dashurie! Poliuretani, metali.

Availability: Në gjëndje SKU: 24904801001 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kapje e ngushtë dhe dhimbje e butë! Kjo skllavëri e zezë vendos erëzat e jetës suaj të dashurisë në një mënyrë shumë stimuluese. Punësoni prangat dhe mbajtëset e kyçeve të këmbës, lidhjen e syve, telin dhe kamxhikun për të përjetuar aventura krejtësisht të reja dashurie! Poliuretani, metali.