Set body & Kimono Romance kuqe S

6,800 LEK

Seti All Romance është ansambli perfekt për një takim apo një rast të veçantë si Dita e Shën Valentinit. Me një dizajn joshës dhe provokues, ky set është sa romantik dhe sensual.

Availability: Në gjëndje SKU: 8612301003 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Seti All Romance është ansambli perfekt për një takim apo një rast të veçantë si Dita e Shën Valentinit. Me një dizajn joshës dhe provokues, ky set është sa romantik dhe sensual.

Pëlhura e dantellave dhe xhaketa e përshtatshme shtojnë një prekje elegante dhe të sofistikuar, ndërsa rripat e rregullueshëm lejojnë një përshtatje të përsosur për të përmirësuar figurën tuaj. Me këtë set, do të ndiheni seksi dhe të sigurt, gati për të shijuar një natë romantike dhe të paharrueshme.

Materiali
100% najlon

Set body & Kimono Romance kuqe S

6,800 LEK

In stock