Set body & corape Truth or Dare zeze

3,600 LEK

Set Truth Or Dare Body & Stockings është një grup me dy pjesë që përfshin një trup ekskluziv të kryqëzuar dhe çorape të ngjashme. Ai thekson asetet tuaja dhe e kthen këtë veshje të domosdoshme në armën tuaj të re sekrete.

Availability: Në gjëndje SKU: 847122001 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set Truth Or Dare Body & Stockings është një grup me dy pjesë që përfshin një trup ekskluziv të kryqëzuar dhe çorape të ngjashme. Ai thekson asetet tuaja dhe e kthen këtë veshje të domosdoshme në armën tuaj të re sekrete.

Me mëngë të gjata dhe çorape të larta, ky set do t’ju bëjë të ndiheni seksi dhe të sigurt. E bërë me material elastik për një përshtatje të rehatshme.

Materiali
100% najlon

Set body & corape Truth or Dare zeze

3,600 LEK

In stock