Set bikini Cotelli Collection

  • Bikini në një look elegant mat
  • Ngjyra bie në sy: rozë e nxehtë
  • Top dhe fije sytjena
  • Rripat e rregullueshme
SKU: N/A Kategori: ,

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Bikini në një look elegant mat
  • Ngjyra bie në sy: rozë e nxehtë
  • Top dhe fije sytjena
  • Rripat e rregullueshme

Në një ngjyrë rozë të nxehtë që bie në sy!
Bikini mat me shkëlqim nga Cottelli LINGERIE është në një ngjyrë rozë neoni që bie në sy. Pjesa e sipërme e sutjenave ka kupa të qepura dhe një kapëse në pjesën e pasme. Rripat mund të rregullohen për një përshtatje të përsosur. Vargu klasik ka një brez të ngushtë. Materiali i butë dhe elastik do të thotë që ai përshtatet në mënyrë të përsosur dhe është jashtëzakonisht i rehatshëm për t’u veshur gjatë banjove të diellit ose notit.

90% poliestër, 10% material elastik, veshje poliuretani.

Informacion shtesë

Masa

S, M

Set bikini Cotelli Collection

Out of stock