Oferta

Set Basque

1,204 LEK2,200 LEK

Korse me shirita në pjesën e përparme, e bërë me tyl dhe dantella. Përfshin çorape klasike që përputhen. 100% poliamide.

SKU: 26317842101 Kategori: , ,
Spastroje
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Korse me shirita në pjesën e përparme, e bërë me tyl dhe dantella. Përfshin çorape klasike që përputhen. 100% poliamide.

Informacion shtesë

Ngjyra

E Bardhë, E Kuqe, E Zezë

Set Basque

1,204 LEK2,200 LEK

In stock