Set anal Shimmering Silver

4,800 LEK

Gëzoni një eksperiencë të jashtëzakonshme anale me këtë set të bukur, me 3 copë priza shndritëse anale! Ky komplet përfshin 3 priza akrilike. Materialshtë material i sigurt për trupin, jo poroz dhe mund të përdoret së bashku me çdo lloj lubrifikanti. Prizat kanë formë ergonomikisht dhe kanë një bazë të sheshtë, të gjerë, në mënyrë që të jenë të sigurta për t’u përdorur. Matjet: – S: 81 mm e gjatë. Thellësia e futjes 66 cm. Diametri maksimal 27 mm – M: 94 mm e gjatë Thellësia e futjes 76 cm. Diametri maksimal 33 mm – L: 111 mm e gjatë. Thellësia e futjes 94 cm. Diametri maksimal 38 mm. Pastroni lodrën tuaj pas përdorimit me ujë të vakët dhe sapun të butë, antibakterial ose një pastrues lodrash.

Availability: Vjen së shpejti SKU: AG587-Silver Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Gëzoni një eksperiencë të jashtëzakonshme anale me këtë set të bukur, me 3 copë priza shndritëse anale! Ky komplet përfshin 3 priza akrilike. Materialshtë material i sigurt për trupin, jo poroz dhe mund të përdoret së bashku me çdo lloj lubrifikanti. Prizat kanë formë ergonomikisht dhe kanë një bazë të sheshtë, të gjerë, në mënyrë që të jenë të sigurta për t’u përdorur. Matjet: – S: 81 mm e gjatë. Thellësia e futjes 66 cm. Diametri maksimal 27 mm – M: 94 mm e gjatë Thellësia e futjes 76 cm. Diametri maksimal 33 mm – L: 111 mm e gjatë. Thellësia e futjes 94 cm. Diametri maksimal 38 mm. Pastroni lodrën tuaj pas përdorimit me ujë të vakët dhe sapun të butë, antibakterial ose një pastrues lodrash.