-30%

Vibrator SLB The Neighbour

Çmimi origjinal qe: 3,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,660 LEK.

Vibrator penis ne ngjyre-mishi me damare te forte, koke reale dhe 7 nivele te ndryshem vibrimi

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05754450000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator penis ne ngjyre-mishi me damare te forte, koke reale dhe 7 nivele te ndryshem vibrimi. Permasa totale: 20 cm. Diametri: 3.5-4 cm. Materiali: silicone. (Ju lutemi te porosisni dhe baterite: 2 x AA/mignon).

Vibrator SLB The Neighbour

Vibrator SLB The Neighbour

Çmimi origjinal qe: 3,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,660 LEK.

Out of stock