-30%

SATISFYER VIBRATOR DELIGHT BERRY

Çmimi origjinal qe: 7,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,900 LEK.

Me një dizajn të adaptueshëm, elegant dhe inovativ, Twirling Delight nga Satisfyer është një opsion i shkëlqyeshëm për këdo që kërkon stimulim të saktë. Këta vibratorë me majë përdorin një majë më të rrumbullakosur, të vogël, rrotulluese, vibruese për stimulim të synuar – i përshtatshëm për të gjitha zonat erogjene.

Availability: Në gjendje SKU: 360184 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me një dizajn të adaptueshëm, elegant dhe inovativ, Twirling Delight nga Satisfyer është një opsion i shkëlqyeshëm për këdo që kërkon stimulim të saktë. Këta vibratorë me majë përdorin një majë më të rrumbullakosur, të vogël, rrotulluese, vibruese për stimulim të synuar – i përshtatshëm për të gjitha zonat erogjene.

SATISFYER VIBRATOR DELIGHT BERRY

Çmimi origjinal qe: 7,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,900 LEK.

In stock