Vibrator Satisfyer Partner BOX

16,800 LEK

Pikat kryesore të zakonshme, bërja e vazhdueshme e dashurisë dhe dridhjet e nxehta duken si një ëndërr e lagësht? Jo më: me Satisfyer Partner Box 2 mund të shijoni momente sensuale së bashku.

Availability: Në gjëndje SKU: 55006107 Kategori: , Etiketa: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Pikat kryesore të zakonshme, bërja e vazhdueshme e dashurisë dhe dridhjet e nxehta duken si një ëndërr e lagësht? Jo më: me Satisfyer Partner Box 2 mund të shijoni momente sensuale së bashku. Të përfshira janë Satisfyer Double Joy dhe unaza e penisit Royal One: të dyja lodrat vishen gjatë të bërit dashuri dhe e pasurojnë përpjekjen tuaj me dridhje të thella. Me aplikacionin Satisfyer Connect, i cili disponohet pa pagesë për Android dhe iOS, mund të gëzoni edhe më shumë liri kur luani – veçori të tilla si dridhjet muzikore, telekomanda e Satisfyer përmes Bluetooth ose projektuesi i dridhjeve do t’ju ngrohin vërtet!

GËZIM TË KËNAQSHËM I DYFISHT
Gjatë seksit, vibratori silikoni në formë U futet thjesht në mënyrë që të dy partnerët të mund të shijojnë dridhjet intensive. Ndërsa një bosht stimulon klitorisin e saj nga jashtë, ana tjetër e lodrës siguron ngushtësi magjepsëse brenda tempullit të saj të dashurisë. Të dy skajet dridhen po aq fuqishëm falë dy motorëve. Boshti i brendshëm stimulon pikën G dhe pjesën e tij më të mirë kur hyn dhe del. Falë kontrollit praktik të aplikacioneve, ju mund t’i ndryshoni lehtësisht programet edhe në momente ekstaze ekstreme.

SATISFYER ROYAL ONE
Silikoni miqësor ndaj lëkurës, programet intensive të dridhjeve dhe opsioni i kontrollit të aplikacionit me aplikacionin Satisfyer Connect e bëjnë unazën më të vlefshmen në kutinë tuaj të bizhuterive. Me formën e tij ergonomike, Satisfyer qëndron rehat dhe fort rreth pjesës suaj më të mirë dhe gjithashtu prish klitorin tuaj me çdo shtytje me stimuluesin e klitorit me zonë të gjerë.
Materiali plastik ABS, silikoni
Ngjyra blu/vjollcë
I papërshkueshëm nga uji po
Bateri 2x bateri

Vibrator Satisfyer Partner BOX

16,800 LEK

In stock