Sapun afrodiziak NURU (trendafil)

1,800 LEK

Me aromën simpatike dhe afrodiziake të Sapunit Nuru, ju mund ta ktheni çdo banjë apo dush në një aventurë sensuale. Edhe lëkura juaj do t’ju falënderojë për një ndjenjë më të butë.

Availability: Në gjendje SKU: E30571 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me aromën simpatike dhe afrodiziake të Sapunit Nuru, ju mund ta ktheni çdo banjë apo dush në një aventurë sensuale. Edhe lëkura juaj do t’ju falënderojë për një ndjenjë më të butë.

Çfarë ju ofron sapuni Aphrodisiac:
Përveç aromave të pabesueshme, sapuni natyral i punuar me dorë i ofron lëkurës një ndjesi ushqyese dhe hidratuese. I përzier me vajra esencialë dhe shije të tjera, sapuni arrin një efekt afrodiziak.
Për një eksperiencë relaksuese dhe eksituese, aromat e ndryshme do të ndihmojnë me aromat e tyre tërheqëse.

Kur mund të përdoret sapuni?
Duke bërë dush së bashku ose vetëm, sapuni i bërë me dorë mund të përdoret individualisht. Për kujdesin e përditshëm të trupit, sapuni afrodiziak është ideal për t’u pastruar dhe për të lënë lëkurën tuaj të freskët me një ndjenjë stimuluese.

– Sapun natyral i punuar me dorë me aromë afrodiziake
– Për një efekt afrodiziak gjatë dushit dhe larjes
– Drejtimet e aromës: fruta ekzotike, sensuale dhe trëndafili
– Pesha: 100 g

Sapun afrodiziak NURU (trendafil)

1,800 LEK

In stock