Rruaza vaginale me vibrim StartRoopers

8,900 LEK

Prezantoni Hubble, pasaportën në kozmosin e kënaqësisë! Përdoruesit mund të zhyten në ndjesitë qiellore të ofruara nga Vibratori Anal Hubble Beaded nga Startroopers – ku dizajni i guximshëm takohet me dridhje të fuqishme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22136 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezantoni Hubble, pasaportën në kozmosin e kënaqësisë! Përdoruesit mund të zhyten në ndjesitë qiellore të ofruara nga Vibratori Anal Hubble Beaded nga Startroopers – ku dizajni i guximshëm takohet me dridhje të fuqishme.

Hubble përmban një dizajn të madh dhe fleksibël, të zbukuruar me rruaza të guximshme që rriten në madhësi dhe që premtojnë një përvojë të pashembullt. Me 5 modele ritmike dhe 5 shpejtësi, ky vibrator anal plotëson çdo dëshirë anale. Lundrimi nëpër galaktikën e ndjesive është i lehtë duke përdorur butonat intuitiv + dhe – për një udhëtim të personalizuar.

I krijuar nga silikoni i lëmuar, i butë dhe ABS, Hubble i jep përparësi komoditetit dhe mirëqenies së përdoruesit, duke siguruar një prekje luksoze pa ftalate dhe pa lateks.

I ripenisikueshëm dhe i pajisur me një vrimë penisikimi të papërshkueshëm nga uji, Hubble vjen me një kabllo USB-pin për lehtësi. Pas çdo penisikimi të plotë, Hubble ofron 60 minuta kënaqësi të pandërprerë.

Dimensionet e reja të kënaqësisë me Hubble nga Startroopers – sepse kënaqësia duhet të jetë po aq e pakufishme sa kozmosi. Ngritja e dëshirave, eksplorimi i të panjohurës dhe bërja e çdo eksperience të jashtëzakonshme.

Vibrator anal i madh dhe fleksibël me rruaza të theksuara
Dridhje të forta: 5 ritme dhe 5 shpejtësi
Funksionim i lehtë me butonat + dhe – për të ndryshuar dridhjet
Vrima e penisikimit të papërshkueshëm nga uji, i përfshirë kabllo USB-pin
Koha e punës pas penisikimit të plotë: 60 minuta
IPX6 I papërshkueshëm nga spërkatja
Bërë nga silikoni i butë i butë dhe ABS, pa ftalate dhe i sigurt për trupin
Gjatësia – 18,6 cm
Gjerësia – 4,2 cm

Rruaza vaginale me vibrim StartRoopers

8,900 LEK

Out of stock