-30%

Rruaza vaginale FeelzToys

4,410 LEK

Set i avancuar i trajnimit vaginal për femra.
Ky grup trajnimi vaginal për muskuj të fortë të legenit është i përshtatshëm për gratë që mund të veshin pa probleme FemmeFit

Availability: Në gjendje SKU: E27895 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set i avancuar i trajnimit vaginal për femra.
Ky grup trajnimi vaginal për muskuj të fortë të legenit është i përshtatshëm për gratë që mund të veshin pa probleme FemmeFit (E27896). Peshat (rrotulluese) janë më të rënda dhe më të mëdha se grupi i stërvitjes së muskujve të dyshemesë së legenit FemmeFit dhe për këtë arsye kërkon edhe më shumë stërvitje për t’i mbajtur ato mirë.
Filloni me topin geisha me ngjyrën më të lehtë dhe nëse dëshironi përdorni një lubrifikant me bazë uji për më shumë rehati gjatë futjes.

Specifikimet:
– Topat Ben Wa forcojnë muskujt e legenit – shtrëngon vaginën e grave
– Për përdoruesit e avancuar
– Do të ndihmojë në trajtimin e mosmbajtjes së urinës
– Përshpejtoni rikuperimin e vaginës pas lindjes
– Do të çojë në orgazma më intensive
– Topa me pesha të ndryshme (125g – 165g – 200g)
– Peshat më të lehta kanë topa rrotullues brenda të cilëve bëjnë që muskujt e legenit të tkurren automatikisht kur vishen
– Silikoni i butë dhe i sigurt për trupin
– Silikoni i papërshkueshëm nga uji dhe jo poroz për pastrim të lehtë

Rruaza vaginale FeelzToys

4,410 LEK

In stock