Rruaza Satisfyer

4,400 LEK

Ideale për fillestar dhe trajnim anal. 2 Strukturat sensuale. Diametri në rritje. Unaza mbështetëse për kënaqësi të sigurt. Silikon i butë për lëkurën. Pastrohet lehtë. Rruaza e jetës suaj të dashurisë dhe zhytja në një botë me aventura sensuale anal me Rruaza Dashurie. Nëse i përdorni për seanca solo me avull ose dëshironi t’i prezantoni në jetën tuaj të dashurisë në çift: nuk mund të gaboni me këta sjellës joshëse të gëzimit. Ata vijnë në një grup sensual prej dy dhe dëshirojnë të të bëjnë të lumtur ty dhe pasazhin tënd.

Availability: Në gjëndje SKU: 360076 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ideale për fillestar dhe trajnim anal. 2 Strukturat sensuale. Diametri në rritje. Unaza mbështetëse për kënaqësi të sigurt. Silikon i butë për lëkurën. Pastrohet lehtë. Rruaza e jetës suaj të dashurisë dhe zhytja në një botë me aventura sensuale anal me Rruaza Dashurie. Nëse i përdorni për seanca solo me avull ose dëshironi t’i prezantoni në jetën tuaj të dashurisë në çift: nuk mund të gaboni me këta sjellës joshëse të gëzimit. Ata vijnë në një grup sensual prej dy dhe dëshirojnë të të bëjnë të lumtur ty dhe pasazhin tënd.