Rruaza anale Silikon Platinum

3,300 LEK

Këto rruaza do të eksitojnë dhe stimulojnë ndërsa futen brenda dhe jashtë! Ultrasilk™ e lëmuar dhe e bërë nga silikoni Puria™ i trajtuar me platin, këto rruaza ngrohen bukur me nxehtësinë e trupit tuaj.

Availability: Në gjëndje SKU: 331700 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Këto rruaza do të eksitojnë dhe stimulojnë ndërsa futen brenda dhe jashtë! Ultrasilk™ e lëmuar dhe e bërë nga silikoni Puria™ i trajtuar me platin, këto rruaza ngrohen bukur me nxehtësinë e trupit tuaj. Rruazat anale fillestare silikoni kanë një unazë tërheqëse për heqjen e sigurt dhe të thjeshtë dhe lehtësinë e përdorimit, ato gjithashtu rriten në mënyrë progresive në madhësi dhe kanë forma të rrumbullakëta dhe diamanti, duke i bërë ato perfekte për të shtuar ndjesi të reja gjatë lojës anale. Këto rruaza janë të sigurta për trupin dhe nuk përmbajnë ftalate, parafina ose latex.

10 rruaza me madhësi dhe forma të ndryshueshme për më shumë kënaqësi
Silikoni Pure Platinum Cured Puria™. Ultrasilk® Smooth
Unazë tërheqëse e ngurtësuar për marrjen e lehtë dhe parandalon futjen e tepërt
Lubrifikim hibrid dhe me bazë uji i sigurt
Gjatësia 9,75 inç / 24,7 cm
Gjerësia maksimale 1 inç / 2,5 cm