-30%

Rrotez Isabella Sinclaire Sensation Wartenburg

Çmimi origjinal qe: 3,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,590 LEK.

Kjo marrje tërheqëse dhe emocionuese e një rrote Wartenberg është bërë prej çeliku inox të rëndë, me dy koka tjerrje për të ngacmuar dhe për të kënaqur të dashurin tuaj. Doreza është pak e prerë nga të dyja anët për një kapje të rehatshme dhe të sigurt midis gishtave gjatë përdorimit. Rrëshqitni instrumentin nëpër gjoksin e partnerëve tuaj ose lart në kofshë për të dërguar dridhje në të gjithë trupin e tyre. Rrotat rrotullohen pa probleme, me gjemba të mprehta duke lënë gjurmë ndjesie në zgjimin e tyre.

Availability: Në gjendje SKU: IS112 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo marrje tërheqëse dhe emocionuese e një rrote Wartenberg është bërë prej çeliku inox të rëndë, me dy koka tjerrje për të ngacmuar dhe për të kënaqur të dashurin tuaj. Doreza është pak e prerë nga të dyja anët për një kapje të rehatshme dhe të sigurt midis gishtave gjatë përdorimit. Rrëshqitni instrumentin nëpër gjoksin e partnerëve tuaj ose lart në kofshë për të dërguar dridhje në të gjithë trupin e tyre. Rrotat rrotullohen pa probleme, me gjemba të mprehta duke lënë gjurmë ndjesie në zgjimin e tyre.

Rrotez Isabella Sinclaire Sensation Wartenburg

Çmimi origjinal qe: 3,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,590 LEK.

In stock