Rrjete Penthouse DortyMind

1,200 LEK

Trupi rrjete me dantella lulesh dhe detaje me hark 88% Najlon 12% Elastan

Availability: Vjen së shpejti SKU: 800000075012 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trupi rrjete me dantella lulesh dhe detaje me hark 88% Najlon 12% Elastan

Rrjete Penthouse DortyMind

1,200 LEK

Out of stock