Rrjete Obsessive N109

3,500 LEK

Rrjetë pikante dhe e ngushtë. – qafë e thellë, joshëse, – mëngë të gjata me vrimë në gishtin e madh, – bigëzim i hapur, – Material shumë i butë dhe elastik (90% poliamid, 10% material elastik), – kategoria: pikante, – ngjyrat e disponueshme: e zezë, e kuqe

Availability: Në gjendje SKU: 25517211101 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rrjetë pikante dhe e ngushtë.
– qafë e thellë, joshëse
– mëngë të gjata me vrimë në gishtin e madh
– bigëzim i hapur
– Material shumë i butë dhe elastik (90% poliamid, 10% material elastik)
– kategoria: pikante
– ngjyrat e disponueshme: e zezë, e kuqe
90% poliamid, 10% material elastik

Rrjete Obsessive N109

3,500 LEK

In stock