Rrjete Obsessive F221 S/L

2,500 LEK

Imagjinoni trupin tuaj të mbështjellë me rrjetë peshku seksi, të zezë me një motiv të mahnitshëm lulesh. Pëlhura e butë prek butësisht lëkurën tuaj dhe ju jep vërtet emocione të këndshme. Mund ta ndjeheni atë? Tani… merrni këtë rrjetë emocionuese në shtëpi dhe provojeni! Do ta duash!

Availability: Në gjendje SKU: 25514701101 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Imagjinoni trupin tuaj të mbështjellë me rrjetë peshku seksi, të zezë me një motiv të mahnitshëm lulesh. Pëlhura e butë prek butësisht lëkurën tuaj dhe ju jep vërtet emocione të këndshme. Mund të ndjeheni atë? Tani… merrni këtë rrjetë emocionuese në shtëpi dhe provojeni! Do ta duash!

Shikoni detajet e nxehta:
– kombinim seksi i majës së thurur dhe çorape
– motiv lulesh – stoli e bukur në trup
– bie në sy, dekolte e ulët
– shirita joshëse në kofshë dhe në të pasme
– kurriz i zbuluar dhe derriere – vështrim i keq
– Trikotazh jashtëzakonisht i butë dhe elastik (90% poliamid, 10% material elastik)
90% poliamid, 10% material elastik

Rrjete Obsessive F221 S/L

2,500 LEK

In stock