Rrjete Obsessive F213 S/L

3,200 LEK

Trupi femëror me motiv lulesh! – josh me një model delikate lulesh,  – veshjet e thurura të zbukuruara me ornamente vertikale theksojnë belin, – dekorim në këmbë – imitim i çorape,      – veshje të thurura të buta dhe elastike (90% poliamid, 10% material elastik)

Availability: Në gjendje SKU: 25514461101 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trupi femëror me motiv lulesh!
– josh me një model delikate lulesh
– veshjet e thurura të zbukuruara me ornamente vertikale theksojnë belin
– dekorim në këmbë – imitim i çorape
– veshje të thurura të buta dhe elastike (90% poliamid, 10% material elastik)
– kategoria: pikante
90% poliamid, 10% material elastik

Rrjete Obsessive F213 S/L

3,200 LEK

In stock