-30%

Rrjete firecracker

1,050 LEK

Dëshironi një pasion të zjarrtë, shkëndija dashurie dhe një tërheqje tërheqëse mes jush dhe të dashurit tuaj? Në këtë veshje nxeheni vërtet midis çarçafëve. Modeli gjeometrik i bërë me rrjetë të hollë përqafon kthesat tuaja dhe thekson përparësitë tuaja. Dizajni gjysëm transparent lejon pamje epshore. Pamja e sugjeruar e pezullimit të të brendshmeve gjithashtu i vë këmbët tuaja në qendër të vëmendjes. Falë dizajnit pa kafe, trupmbathja gjithashtu mund të vishet gjatë dashurisë. Fishekzjarr Penthouse Mbulesa trupore pa kafe me rripa spageti Bërë prej 88% najloni, 12% elastanit

Availability: Vjen së shpejti SKU: P4005089 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dëshironi një pasion të zjarrtë, shkëndija dashurie dhe një tërheqje tërheqëse mes jush dhe të dashurit tuaj? Në këtë veshje nxeheni vërtet midis çarçafëve. Modeli gjeometrik i bërë me rrjetë të hollë përqafon kthesat tuaja dhe thekson përparësitë tuaja. Dizajni gjysëm transparent lejon pamje epshore. Pamja e sugjeruar e pezullimit të të brendshmeve gjithashtu i vë këmbët tuaja në qendër të vëmendjes. Falë dizajnit pa kafe, trupmbathja gjithashtu mund të vishet gjatë dashurisë. Fishekzjarr Penthouse Mbulesa trupore pa kafe me rripa spageti Bërë prej 88% najloni, 12% elastanit

Rrjete firecracker

1,050 LEK

Out of stock