-40%

Rrjete FIRECRACKER Black S/L

900 LEK

Koleksioni Penthouse që ju lejon të festoni veten dhe feminilitetin tuaj me dizajne joshëse, prerje elegante dhe materiale luksoze – çdo ditë! Ndihuni ndryshe, ndihuni të sigurt, ndihuni të jashtëzakonshëm me “Rrjeten FIRECRACKER”

Availability: Vjen së shpejti SKU: P4005096 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Koleksioni Penthouse që ju lejon të festoni veten dhe feminilitetin tuaj me dizajne joshëse, prerje elegante dhe materiale luksoze – çdo ditë! Ndihuni ndryshe, ndihuni të sigurt, ndihuni të jashtëzakonshëm me “Rrjeten FIRECRACKER”

Rrjete FIRECRACKER Black S/L

900 LEK

In stock