Rrjete Fantasy by Cotelli Collection

1,100 LEK

Kostum pa kapelë me supe dhe pa kurriz nga Cottelli FANTASY, i bërë nga rrjetë peshku e butë me model lulesh të endura. Me këmbë dhe pjesë të përforcuar të gishtit. Të gjitha të bëra pa probleme dhe elastike për rehati të lartë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 25513651101 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Këpucë pa shpatulla, pa kurriz dhe pa bigëzim
Rrjetë peshku me model lulesh të endura
Pa shpinë me prerje të madhe brezi
Prerje e madhe në pjesën e qafës
Dizajn tërheqës pa bigëzim
Me këmbë, gishta të përforcuar
Seamless
E butë dhe elastike për rehati të lartë
Frymëzon fantazitë joshëse!
Kostum pa kapelë me supe dhe pa kurriz nga Cottelli FANTASY, i bërë nga rrjetë peshku e butë me model lulesh të endura. Me këmbë dhe pjesë të përforcuar të gishtit. Të gjitha të bëra pa probleme dhe elastike për rehati të lartë. Prerje e madhe e bukur në pjesën e qafës. Qafë xhakete shumë elastike. Prerje e madhe shtesë në pjesën e pasme me shirita shtrirjeje. Pa bigëzim.

94% poliamid, 6% material elastik.

Rrjete Fantasy by Cotelli Collection

1,100 LEK

Out of stock