Rrjete Crotchless Catch feeling OS

3,900 LEK

Ky rrjete joshëse dhe e gjithanshme pa bigëzim mund të vishet në më shumë se një mënyrë; vishni atë si veshje për të rritur për të ngrohur gjërat në dhomën e gjumit sonte, ose kombinoni atë me një bluzë, fund dhe një palë taka.

Availability: Në gjendje SKU: 7227061BLK Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky rrjete joshëse dhe e gjithanshme pa bigëzim mund të vishet në më shumë se një mënyrë; vishni atë si veshje për të rritur për të ngrohur gjërat në dhomën e gjumit sonte, ose kombinoni atë me një bluzë, fund dhe një palë taka, më pas dilni për një natë me klube; zgjedhja është e juaja!

Bodystocking
Pa bigëzim
95% najlon, 5% material elastik

Rrjete Crotchless Catch feeling OS

3,900 LEK

In stock