Rrjete Crotchles Leg Avenue

3,900 LEK

Bëhuni në sy me kostumin Missed Connection, i cili përmban një dizajn seksi dhe të guximshëm që përfshin një dekolte të drejtë, bigëzim të hapur dhe pëlhurë rrjetë elastike.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 867022001 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bëhuni në sy me kostumin Missed Connection, i cili përmban një dizajn seksi dhe të guximshëm që përfshin një dekolte të drejtë, bigëzim të hapur dhe pëlhurë rrjetë elastike. Është e lehtë për t’u kombinuar me aksesorë të ndryshëm për të krijuar pamje unike dhe sensuale. Bëhuni gati të ndiheni të sigurt dhe mahnitës.

Material 100% Nylon

Rrjete Crotchles Leg Avenue

3,900 LEK

In stock