Rrjete Crotchles Leg Avenue What you Want kuqe

2,900 LEK

Dëshironi një pamje seksi dhe të guximshme? Catsuit What U Want është gjithçka që ju nevojitet. Me pëlhurën e saj rrjetë peshku, dekoltenë e lartë dhe pjesën e pasme të hapur, kjo kostume është një deklaratë e vërtetë e modës.

Availability: Në gjëndje SKU: 8930422003 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dëshironi një pamje seksi dhe të guximshme? Catsuit What U Want është gjithçka që ju nevojitet. Me pëlhurën e saj rrjetë peshku, dekoltenë e lartë dhe pjesën e pasme të hapur, kjo kostume është një deklaratë e vërtetë e modës.

Përveç kësaj, të brendshmet e saj të tejdukshme dhe elastike e bëjnë atë perfekte për t’u kombinuar me çdo veshje. Bëhuni gati për të tërhequr vëmendjen dhe për t’u ndjerë seksi me Catsuit What U Want.

Materiali
93% najlon, 7% elastan

Rrjete Crotchles Leg Avenue What you Want kuqe

2,900 LEK

In stock