-30%

Rrip Strap-on

3,220 LEK

Me këtë parzmore rripi, ju mund të kënaqeni në çdo pozicion! Rripi prej lëkure PU mund të ngjitet lehtësisht në vende si karriget, por është gjithashtu i përshtatshëm për ijet e gjera.

Availability: Vjen së shpejti SKU: AG915 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me këtë parzmore rripi, ju mund të kënaqeni në çdo pozicion! Rripi prej lëkure PU mund të ngjitet lehtësisht në vende si karriget, por është gjithashtu i përshtatshëm për ijet e gjera. Unaza metalike ka një diametër prej 5,1 cm, duke lejuar që shumica e dildove të thithjes të përshtaten. Rripi është i rregullueshëm nga 86 në 114 cm dhe ka një gjerësi prej 3.8 cm.

Pastroni parzmoren pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash. Varni parzmoren për të parandaluar rrotullimin e rripit.

Shënim: dildo nuk është i përfshirë

Rrip Strap-on

3,220 LEK

Out of stock