-30%

Rrip fetish ouch halo!

Çmimi origjinal qe: 3,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,450 LEK.

Nëse do të ndiqni rregullat që ju janë përcaktuar – veproni me stil Ngjyra luksoze, pamja e bukur e lëkurës dhe dekorimet e bukura të arta e bëjnë Ouch Halo artikullin më prestigjioz në kompletin tuaj BDSM.

Availability: Në gjendje SKU: OU589BURSM Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nëse do të ndiqni rregullat që ju janë përcaktuar – veproni me stil Ngjyra luksoze, pamja e bukur e lëkurës dhe dekorimet e bukura të arta e bëjnë Ouch Halo artikullin më prestigjioz në kompletin tuaj BDSM. A je gati për të luajtur, engjëll? Rrip i bukur i belit me mundësi për t’u përdorur me sende robërie. Pushteti nuk është dukur kurrë kaq bukur dhe seksi! Shijoni ndjenjën e fuqisë dhe përjetoni një ngjarje plot kënaqësi të mrekullueshme erotike. Halo e bukur Ouch është e përkryer për një seancë të këndshme emocionuese!

Rrip fetish ouch halo!

Çmimi origjinal qe: 3,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,450 LEK.

In stock