Rotating Love Ball Javida

6,200 LEK

Trajnimi i muskujve të dyshemesë së legenit është shumë argëtues! Top i rimbushur vibro-love me topa të shumtë brenda që rrotullohen në 8 mënyra të ndryshme. Modalitetet mund të rregullohen lehtësisht duke përdorur butonin në telekomandë. Diapazoni i telekomandës është 5 metra që do të thotë se mund të përdoret gjithashtu nga një partner – për momente befasuese kënaqësie dhe lojëra emocionuese kontrolli. Topi vibro-love ka brazda të theksuara dhe gjithashtu është i mbuluar me silikon të butë, i cili ndihet mirë kundër lëkurës gjatë veshjes dhe lojës. Topi vibro-love është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji që do të thotë se mund të përdoret në banjë ose dush. Mund të rimbushet me kabllon USB të përfshirë.

Availability: Në gjëndje SKU: 05502480000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Trajnimi i muskujve të dyshemesë së legenit është shumë argëtues! Top i rimbushur vibro-love me topa të shumtë brenda që rrotullohen në 8 mënyra të ndryshme. Modalitetet mund të rregullohen lehtësisht duke përdorur butonin në telekomandë. Diapazoni i telekomandës është 5 metra që do të thotë se mund të përdoret gjithashtu nga një partner – për momente befasuese kënaqësie dhe lojëra emocionuese kontrolli. Topi vibro-love ka brazda të theksuara dhe gjithashtu është i mbuluar me silikon të butë, i cili ndihet mirë kundër lëkurës gjatë veshjes dhe lojës. Topi vibro-love është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji që do të thotë se mund të përdoret në banjë ose dush. Mund të rimbushet me kabllon USB të përfshirë.