Rjete me dizjan fluture Obsessive S/L

2,700 LEK

Rroba mace magjepsëse e bërë nga materiali i butë dhe elastik në një pamje rrjetë me një bigëzim të hapur. Me një model flutur në pjesën e përparme dhe të pasme. Dizajn unik dhe i gjithanshëm për t’u kombinuar.

SKU: N/A Kategori: , , Etiketë:
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rroba mace magjepsëse e bërë nga materiali i butë dhe elastik në një pamje rrjetë me një bigëzim të hapur. Me një model flutur në pjesën e përparme dhe të pasme. Dizajn unik dhe i gjithanshëm për t’u kombinuar.

Materiali 80% najlon, 20% elastan
Pesha 72 gram
Elastike – po
Temperatura e larjes Larje me dorë
Zbardhues – jo
Hekurosje -jo
Pastrim kimik -jo
Tharëse rrobash -jo
Përshtatet – Fit
Ngjyrë E zezë
Të përshtatshme për Gratë

Informacion shtesë

Masa

S/L, XL

Rjete me dizjan fluture Obsessive S/L

2,700 LEK

In stock