Recipeta Obessive Donarella M/L

3,100 LEK

Sytjena e zezë, me tela, Donarella nga Obsessive, është bërë nga tyl delikat por elastik i qëndisur. Kupat e buta dhe elastike ngjiten rehat pas gjoksit. Mes kupave ka një element të vogël dekorativ, i cili bie në sy. Një pamje erotike dhe elegante!

Availability: Në gjendje SKU: 22153901121 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sutjena joshëse me raft me kabllo
Gota të bëra nga tyl elastik dhe i qëndisur
Element dekorativ mes kupave
Mbërthyes i rregullueshëm me grep
Rripat e rregullueshme
E butë dhe elastike për një përshtatje të rehatshme
Një pamje erotike dhe elegante!

Sytjena e zezë, me tela, Donarella nga Obsessive, është bërë nga tyl delikat por elastik i qëndisur. Kupat e buta dhe elastike ngjiten rehat pas gjoksit. Mes kupave ka një element të vogël dekorativ, i cili bie në sy. Grepa më shpejt në pjesën e pasme dhe rripat mund të rregullohen për t’u përshtatur.

94% poliamid, 6% material elastik. Pa pantallona të shkurtra/G-string. E rëndësishme: Ekziston një tabelë e veçantë e madhësive për Obsessive.

Recipeta Obessive Donarella M/L

3,100 LEK

In stock