Vibrator Real Deal Natural

1,900 LEK

Vibrator me pamje natyrale, me koke te theksuar dhe damara te fryre, prej materiali mjaft te rreshkitshem. Me shpjetesi te ndryshme vibrimi.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05500860000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me pamje natyrale, me koke te theksuar dhe damara te fryre, prej materiali mjaft te rreshkitshem. Me shpjetesi te ndryshme vibrimi.
Masa: 17,5 cm, Ø 3.5 cm. Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x AA.

Vibrator Real Deal Natural

1,900 LEK

Out of stock